Është publikuar lista me këngëtarët shqiptarë më të ndjekur në Instagram, ja kush prin

0
70

Instagram, është rrjeti social, në të cilin artistët më së shumti njoftojnë më të rejat rreth tyre, shkruan lajmi.net transmeton 04 Online.

Artistët shqiptarë kanë arritur numër të madh të ndjekësve në këtë rrjet, madje, disa prej tyre u afrohen emrave të njohur botëror.

Është publikuar lista me 20 këngëtarët më të ndjekur shqiptar, listë të cilën e prin Dua Lipa me 35 milionë ndjekës.

Pas saj vijnë Rita Ora dhe Bebe Rexha, ndërsa e 20-ta renditet Tayna.

Leave a Reply