“Është burrë me 5 rr”, Aleksia Peleshi tregon përmes sfidës pse zgjodhi Romeon Veshajn si partner, vajza e ministrit: Meshkujt piqen me vonesë, por…

0
70

Aleksia Peleshi vajza e ministrit Niko Peleshi kohët e fundit është përfolur për një lidhje me Romeo Veshaj. Ka qenë vetë Aleksia ajo që i ka vërtetuar thashethemet duke shpërndarë herë pas here video në rrjete sociale në prani të Romeos.

Së fundmi Aleksia përmes një sfide në ‘Tik-tok’ ka lënë të nënkuptohen dhe arsyet se përse ajo zgjodhi Romeon si partnerin e saj. Në videon e Aleksias, Romeo qëndron pas figurës së Landit, për të cilin, sicc e do sfida, vajza e ministrit thotë se është burrë me ‘5 rr’.

“Landi është burrë me 5 rr. Është i zgjuar, puntor, më respekton, i pjekur. Se ka mendjen për budalliqe si këta kalamajt vërdall,”- thotë Aleksia gjatë sfidës së ‘Tik-tok’.

Leave a Reply