Erjona Sulejmani provokon me fotot e fundit, pozon topless nga varka

0
65

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar të Zvicrës Erjona Sulejmani shpesh herë poston foto provokuese ne rrjetet sociale. Duke qënë se ajo është me pushime, foto të tilla nuk kanë si të mungojnë.

Erjona “tërboi” ndjekësit me foto topless nga varka, dhe me të pasmet seksi të cila u kujdes që ti tregonte për aparatin fotografik.

E veshur me bikini ngjyrë rozë, ajo ekspozoi linjat e saj trupore. Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani u bë e njohur si bashkëshortja seksi e Blerim Xhemailit, megjithatë pas ndarjes nga futbollisti arriti që ta mbajë famën e saj.

Leave a Reply