Era Rusi ka “rënë në hall”, ja problemi i madh qe po e lë pa martuar

0
55

Mbrëmjen e së hënës, ku u zhvillua “Dance With Me”, çifteve u është kërkuar që të përkufizojnë martesën me 3 fjalë.

Përgjigjet ishin nga më te ndryshmet, por ndër përgjigjet më të veçanta ishte ajo e Era Rusit.

Këngëtarja është përgjigjur se ishte e zënë duke martuar të tjerët dhe se nuk kishte një datë bosh për veten e saj.

“Unë për shembull nuk jam martuar asnjëherë, jam shumë e zënë duke martuar të tjerët dhe akoma nuk arritur të gjej një datë bosh për veten. Megjithatë mendoj janë dy shpirtra që bashkohen në një dhe ku ka më bukur sesa të jetosh përjetësisht i dashuruar, ndaj dhe unë do të doja t’i uroja vetes atë këngën “Dance me till the end of love” ta kërceja“, u shpreh këngëtarja Rusi.

Leave a Reply