“Emocione të forta”, Adrola ka dy fjalë për Capital T

0
109

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka publikuar këngën e tij më të re.

Kjo këngë e titulluar “Rrushe” preku zemrat e të gjithëve dhe u pëlqye nga shumë ndjekës dhe miq të reperit, shkruan GazetaBlic.

Gëzimit të kësaj kënge iu bashkangjit edhe modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, e cila u shpreh se kjo këngë përcjell emocione të forta.

Çdo varg i ketij teksti, pasqyre e realitetit te hidhur qe jeton cdo dite Shqiptaria…Emocione te forta ne cdo degjim. Nje nga projektet me te bukura muzikore qe kam degjuar ne kaq kohe. Suksese Trim”, shkruan ajo.

Kujtojmë se, Adrola Dushi dhe Capital T kanë qenë për një kohë të gjatë kryefjala e medieve rozë për shkak të aludimeve për një romancë të mundshme mes tyre.

Leave a Reply