Elvana Gjata unike! Publikon foto shumë të çuditshme

0
81
Elvana Gjata - Këngëtare

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, vazhdon të jetë artistja më e dashur dhe më e pëlqyer për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë shfaqet unike me një stil të veçantë, shkruan GazetaBlic.
Së fundi, Elvana ka publikuar disa fotografi të çuditshme ku shfaqet duke u zhytur në det ‘pa dije’.

Leave a Reply