Elvana Gjata dhe Mozzik në një bashkëpunim? Pse kanë nisur dyshimet, komenti i reperit shton ‘flakën’

0
70

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata duket se po bëhet gati për t’u rikthyer në skenën muzikore pas një pauze të gjatë. 

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shfaqet në studion koreografike të Albi Nakos, duke shtuar dyshimet tek ndjekësit se po përgatitet për një klip të ri. Por me kë?

Pak muaj më parë, ‘Prive’ raportoi se Gjata do të realizojë një bashkëpunim me reperin Mozzik. Fjalë që shtuan “zjarrin” me komentin e fundit të bërë nga reperi. 

Në fotot e fundit të këngëtares ai shkruante: Çuhet a po Quhet?, duke shtuar dyshimet se së shpejti vjen një projekt prej tyre. 

Leave a Reply