E rrethuar me trëndafila, kështu festoi ditëlindjen Leonora Jakupi

0
102

Dje ka qenë një ditë e veçantë për Leonora Jakupin e cila ka festuar ditëlindjen e 41-të.

bredhi

Këngëtarja pranoi urime nga miq dhe adhurues të saj të shumtë që ajo nuk harroi t’i falënderoj.

“Të dashur miq dhe familjar te mij ju falenderoj te gjitheve per urimet e juaja #ju dua të gjithëve”, ka shkruar Leonora në postim ku shihet e rrethuar me trëndafila të bardhë dhe të kuq.

Ndryshe, rikujtojmë që artistja nuk ka sjellur një projekt të ri që nga xhirimet e Vitit të Ri.

Leave a Reply