E rrethuar me dhurata romantike dhe plot “zemra”, kush po i thotë Morenës ‘TË DUA’ (FOTO)

0
66

Këngëtarja e njohur Morena Taraku prej disa vitesh po qëndron në Turqi, ku së fundmi ka bashkëpunuar edhe me një nga kompanitë më të mëdha të vendit për atje për këngën “Fuck your location”.

Ndërkohë këngëtarja së fundmi në një postim që ka bërë në Instastory ka ndarë me ndjekësit dhuaratat që ka marrë ku siç shihet në tollumbacet që janë në formë zemre , në të cilat shkruhet “Të dua”, në gjuhën turke.

Postimi i Morena Tarakut

Megjithatë ajo nuk ka dhënë asnjë detaj se nga kush i ka marrë dhuratat por kujtojmë se Morena muaj më parë me anë të një postimi të bërë në rrjete sociale kishte thënë se është në lidhje dashurie. Megjithëse ajo nuk ka treguar se kush është mashkulli që I ka rrëmbyer zemrën.

Leave a Reply