E pakënaqur me pamjen, Kida bëri ndërhyrje në gjoks?! Këto fotografi e vërtetojnë më së miri

0
110

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, ka qenë kryefjala e medieve rozë për shkak të ndërhyrjeve në gjoks.

Edhe pse nga ajo nuk ka pasur ende ndonjë reagim, fotografitë e fundit e vërtetojnë më së miri një gjë të tillë, shkruan GazetaBlic.

Kida për disa ditë kishte qëndruar në Dubai, ku nuk munguan pozat nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se, ajo është gati për këngën e re e cila do të jetë bashkëpunim dhe do të lansohet shumë shpejt.

Leave a Reply