E njihni djaloshin në foto? Është një prej reperëve më të mirë shqiptarë

0
113

Reperi i njohur ka ndarë një foto nga fëmijëria.

Rrjetet sociale po na ndihmojnë këto ditë izolimi ta ngritim sado pak humorin, një nga sfidat më në trend në Instagram është publikimi i fotografive të fëmijërisë.

Së fundmi reperi BimBimma ka ndarë në llogarinë e tij disa imazhe nga koha e vegjëlisë, dhe thënë të drejtën do ishte e pamundur të njohim po të mos ke kishte publikuar ai.

“Unë I vogël”, ka shkruar ai poshtë postimit i cili mori shumë pëlqime dhe komente.

Leave a Reply