Duda Balje tërheq vëmendjen me ‘selfien’ e fundit

0
115

Deputetja Duda Balje veçohet për stilin e saj unik.

bredhi

Duda Balje komentohet për sharmin dhe elegancën që e posedon, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, me një story të publikuar në Instagram ajo ka arritur të marrë gjithë vëmendjen.

Në këtë ‘selfie’ ajo shfaqet e kuruar dhe me shumë stil.

Leave a Reply