Dua Lipa jo vetëm këngëtare/ Promovon markën ‘Puma’ me fotot provokuese

0
57
Dua Lipa - Këngëtare

Dua Lipa me suksesin e padiskuteshëm të albumit “Future Nostalgia” dhe ccmimet e njëpasnjëshme ka qënë përherë pjesë e shtypit të shkruar.

Së fundmi, këngëtarja ka guxuar të pranojë ofertën e një marke sportive sicc është ‘PUMA’ për të qënë imazhi i saj zyrtar.

Ajo ka ndarë ne rrjetet sociale foto tejet provokuese e veshur e gjitha me geta të zeza transparente dhe një body lëkure. Në këmbë ajo ka mbathur modelin e koleksionit të ri të ateleteve të markës ‘PUMA’ ngjyrë blu.

Ajo është bërë ambasadore e firmës por duhet shtuar që sështë e para shqiptare që bëhet imazh i markës. Bebe Rexha dhe Rita Ora po ashtu kanë qenë pjesë e kompanisë më parë.

Leave a Reply