Drejt fejesës Adrian Gaxha, babai i tij i komenton në Instagram nuses së ardhshme

0
82

Këngëtari Adrian Gaxha duket se po përparon me hapa seriozë në lidhjen e tij të re me bukuroshen, Sidorela Dauti. Pas shkëputjes nga muzika për një kohë të gjatë, Adriani është fokusuar më shumë te jeta private dhe te familja.

Sipas mediave kosovare çifti pritej që të fejoheshin më herët por që për shkak të pandemisë, ajo u shty për më vonë.

Megjithëse fejesa e Adrianit dhe partneres pritet që të ndodhë po këtë vit. Ndërsa nga ana tjetër dhe babai i këngëtarit i komenton në fotot e Instagramit nuses së tij të ardhshme.

Komenti i babait te Adrian Gaxhes

Leave a Reply