‘Do më marrë malli…’/ Këngëtarja e njohur pritet të futet në ‘Big Brother VIP’

0
129

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur se do të bëhet pjesë e ‘Big Brother VIP’.

Tashmë është zbuluar se këngëtarja nuk është futur deri me tani në shtëpinë e famshme pasi ishte e infektuar me Covid-19, por një gjë të tillë pritet ta bëjë nesër.

Dita e futjes ne shtëpi po afron dhe ajo ka postuar një fotografi të Albanit, vëllait të saj ku shprehet se i mungon e do t’i mungojë më shumë.

Leave a Reply