Dhurata Ahmetaj veshur me fustan të ngushtë do t’iu lë pa frymë

0
68

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj publikon fotografi të shumta në Instagram.

Ajo çdoherë pothuajse shfaqet në formë duke ekspozuar paksa nga asetet e saj.

Sapo ka postuar një imazh veshur me fustan ngjyrë të kuqe, e cila në fokus ka venë gjoksin dhe këmbët e gjata.

Projekti i fundit muzikor i këngëtares është ‘A po vjen’.

/GazetaBlic/

Leave a Reply