“Dale”, melodia e këtij viti/ Kap shifrën e 50 milionë shikimeve

0
51

Kënga “Dale” pa dyshim është hiti i këtij viti.

Treshja, Butrint Imeri, Kida dhe Ledri Vula, sollën një bashkëpunim me 3 korrik që doli të jetë tejet i suksesshëm, transmeton Indeksonline.

Deri më tani, kënga “Dale” numëron mbi 50 milionë klikime në Youtube.

Mbi 300 mijë persona kanë pëlqyer këngën në Youtube dhe janë mbi 30 mijë komente.

Leave a Reply