“Daja për Nip” publikohet nga Lok Komoni e Flora Gashi (VIDEO)

0
232

“Daja për nip” është kënga më e re e Lok Komonit e sjellur në bashkëpunim me Flora Gashin.

Një bashkëpunim i cili siç duket do të jetë në krye të listës të këngëve më të mira këtë verë, për shkak të tematikës së këngës por edhe të interpretimit.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin Artan Mezini./04 Online

Leave a Reply