Dafina Zeqiri publikon video provokuese duke bërë “twerk” gjatë pushimeve

0
114

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar suksesin e këngës së saj më të fundit “Million $”, e cila është pritur mirë nga fansat e saj.

Ditëve të fundit ajo ka gjetur më në fund pak kohë për veten e saj, duke shijuar disa ditë të mira në një resort në Shqipëri.https://www.instagram.com/p/CErQSAihwm-/embed/captioned/?cr=1&v=12&wp=500&rd=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com&rp=%2Fdafina-zeqiri-publikon-video-provokuese-duke-bere-twerk-gjate-pushimeve%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A2973.8049999978102%2C%22ls%22%3A2013.9199999975972%2C%22le%22%3A2118.75499999951%7D

Ajo ka publikuar disa imazhe në rrjetin social Instagram, duke treguar linjat e saj atraktive trupore.Lexo po ashtu:

Në një nga videot e publikuara, këngëtarja shfaqet duke bërë “twerk”, ndërsa merr vëmendjen me lëvizjet provokuese.https://cdn.jwplayer.com/players/8iVGJGf5-bms965PQ.html

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Dafina përndryshe ashtu si të gjithë kolegët e saj ka qenë pasive sa i përket koncerteve shkaku i pandemisë COVID-19, ndërsa ka kënduar herë pas here në plazhe ose koncerte jashtë vendit me numër të kufizuar njerëzish. /Telegrafi/

Leave a Reply