Dafina Zeqiri komenton trendin e freestyle: Me kë e ka artistja?!

0
60

Freestyle janë goxha në trend kohëve të fundit, por jo të gjitha janë të momentit.

Kemi parë edhe të atilla që janë ushtruar shumë më parë se në momentin e interpretuar.

E këtë fenomen, Dafina Zeqiri nuk e ka lënë të kaloj pa një koment.

Në llogarinë e saj në Instagram, artistja ka publikuar definicionin e “freestyle” e cila do të thotë: “e pa shkruar, e pa ushtruar, e pa prerë dhe njëkohësisht forma më e vrazhdë e repit”.

E ka pasur me dikë në veçanti apo thjesht me fenomenin, kjo gjë nuk dihet, të paktën për momentin./Prive.al

Leave a Reply