Dafina Zeqiri i jep fund beqarisë me Dj Geek?

0
106

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Dj Geekun.

Së fundmi, ajo postoi një story në Instagram ku vëri në pah unazën e saj, shkruan GazetaBlic.

Kjo bëri që të fillojn aludimet se Dafina dhe Dj Geek janë drejt një hapi të rëndësishëm në jetën e tyre.

Edhe pse nuk këngëtarja nuk dha më shumë detaje, neve na mbetet të presim./GazetaBlic/

Leave a Reply