“Cila është dhurata më e shtrenjtë që ke bërë?”/ Ledri Vula befason me përgjigjen e tij

0
125

Reperi Ledri Vula, i ftuar në emisionin “E diell” ka folur lidhur me mënyrën sesi i shpenzon paratë. Teksa përgjigjej, reperi ka treguar se dhuratën me të shtrenjtë ia ka blerë gjyshërve të tij. 

Më tej, Ledri ka treguar se të gjitha vajzave që ka dalë u ka blerë rroba dhe aksesorë, dhe sigurisht që  me çmimet nuk është kursyer. 

“Dhurata më e shtrenjtë që kam bërë? Gjyshit dhe gjyshes ia kam bërë. Vajzave iu kam blerë rroba, çantë,“-tha Ledri.

Megjithatë nuk ka tregoi se cila ishte dhurata e parë që i kishte bërë Sarës, të dashurës së tij me të cilën është në pritje të një vajze. 

Leave a Reply