Butrint Imeri nxjerr sekretin! Kënga hit i qenka kushtuar një vajze, dhe ajo s’është Kiara Tito, por…

0
246

Këngëtari Butrit Imeri bën gjithmonë bujë në mediat rozë me jetën e tij private, por edhe me hitet, që marrin mijëra klikime.

I ftuar në emisioni ‘Shiko kush Luan’, Butrinti është gjendur në vështirësi përballë pyetjes se cilën këngë nga repertori i tij ka dedikim dhe kujt i’a ka dedikuar.

Këngëtari përballë sfidës për të fituar pikë apo për të heshtu, ka preferuar të tregojë se hiti i tij që ka marrë mijëra klikime, ‘Xhanëm’ është dedikim për një vajzë të huaj që kishte njohur në internet.

Butriti ka shtuar më tej : “Kam qenë i lidhur me një femër para katër viteve, emrin e kishte Demet, nuk është shqiptare’.
Kujtojmë se Butrinti është përfolur për një kohë të gjatë për një lidhje me moderatoren bukuroshe Kiara Tito.

Leave a Reply