Brenda shtëpisë së Loredanës dhe Mozzikut: Çifti filmohen bashkë si familje

0
84

Prej kohësh në rrjet ka bërë bujë lajmi i rikthimit të një prej çifteve më të dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana.

Së fundmi, reperja ka publikuar në Instastory një video të Mozzikut nga shtëpia e tyre.

Në sfond dëgjohet Hana teksa e thërret “babi babi”, por Loredana e largon kamerën brenda sekondës.

“Ups”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se kudo në media përflitet se dyshja do të bëhen prindër për herë të dytë dhe jo pa shkak.

Postimet e Loredanës kanë nxitur dyshimet e të gjithëve.

Leave a Reply