BOLL MË!/ Këngëtarja e njohur reagon ashpër ndaj atyre që e kanë paragjykuar, Fifi: Nuk kam dalë të shes trupin, por të bëj muzikë…

0
89

Këngëtarja e njohur Filloreta Reçi e njohur si Fifi para disa javësh ka ndryshuar look-un. Këngëtarja  humbi disa kile ku pamja e re seksi me të cilën u shfaq habiti ndjekësit. Mirëpo pasi ajo ra në peshë plasën rrjetet se si u dobësua këngëtarja brenda një kohe kaq të shkurtër.

Disa thonin i ëhstë nënështruar  opercaionin, disa të tjerë thonin se ka mbajtur dietë dhe disa të tjerë thonin se ajo ka vendosur Balon Gastrik dhe ka bërë  liposuction . Me pak fjalë ndryshimi që bëri këngëtarja mori shumë komente negative. Mesa duket Fifit kjo gjë i ka ardhur në maj të hundës dhe së fundmi ka ‘shpërthyer’ ashpër ndaj portaleve dhe njerëzve që kanë bullizu si dhe atyre që flasin keq e i komentojnë negativisht.

Nëpërmjet disa ‘Isntastory-ve’ Fifi ka vendosur të mbyllë gojën e të gjithëve dhe të tregojë përfundmisht të vërtetën e heqjes së kileve. Ajo është shprehur se nuk është dobësuar me operim por me dietë. Ndër të tjera ajo u është drejtuar të gjithë njerëzve por edhe portaleve që të mos dezefoprmojnë pasi kjo gjë e bën atë të ndihet keq.

Këngëtarja po ashtu thotë se është bullizu pa fund për kilet e saj dhe askush nuk ka marrë parasysh se si ndihet ajo kur lexon komentet negative. Ndërkohë përmes postimeve ajo u ka bërë thirrje të gjithëve që mos të vazhdojnë më me të njëjtat gjëra sakaq ka shtuar se kush nuk e pëlqen mos ta  ndjekë ose ta bllokojë. Por këngëtarja nuk është ndalur me kaq pasi ndër të tjera është shprehur se ajo nuk ka dalë të shes trupin por të bëj muzikë dhe se nga pesha ka rënë për shkak arsyeve shëndetësore.

“Portale të nderuara dhe ndjekësit e mi të dashur.. po ju shkruaj me shumë mirësjellje… jam dobësu me balonin Gastrik… perveç balonit gastrik kam bo dhe dy ndërhyrje të cilat nuk më bënë punë po ashtu. Kam shumë respekt për Demolife por mua nuk më ka bërë efket ai lloj trajnimi. Mbase është dashur me bo diet gjatë procesit po unë s’bona gjithë atë operim për dietë. Më mbrapa kur binda veten që duhet të bëj këtë që po bëj tani , kam fol jam konsultu dhe jam dobësu me regjim ushqimor dhe me seancat te@shkendadubova dhe kjo pasi që e kam heq balonën. Mos deziformoni njerëz për interesa personale. Ju lutem ju lutem shkruani ca them unë dhe jo ca doni ju. Faleminderit. O kam diçka edhe për ju të tjerët që merrreni me pozat e mia para dhe pas dobësimit. Kam vesh pantollona të shkurtra edhe bluzë të shkurtër dhe jam munu me pozu qysh po bëj tash , po problemi qëndronte te 100 kilet që kisha dhe juve u poshtëroheshit dhe ishoshit verë. Keni bullizu pa pikën e problemit pa kurrfarë konsiderate dhe pa menu fare se mos noshta e lëndoni najkan… Kompleks nuk kam pas  kurrë trupin tem, i kam dashuru tulet e mia, por vjen dikush ni kohe që duhesh mu kejdes fizik mandej dhe mendor..Jam njeri shumë pozitiv dhe munohna me qenë çdo ditë pavarësisht secilit koment që marrë nga ju..ama kuptoni ni gjo- BOLL MO.!

Atyne që ju pengon Fifi, tash ekzizton ni buton Unfollow edhe një tjetër Block dhe mund të vazhdoni jetën tuaj të lumtur. Nuk kam dalë me shit trupin . Jam këtu për muzikë …Ama normalisht  do nxjerrë dy foto… po të më nisni kritikat i pranojë me shumë kënaqësi ama komentet që boni janë HELM.. Jam goc e dy prindërve të papërshkrueshëm dhe unë vetes nuk ia lejojë që nanës e babës tem neser dikush me ja bo me gisht shkaku jem..koncepti familje për mu osht shumë e shenjtë  dhe besomëni që shumë shpesh familja jem lëndohet prej atyre se ca lexojnë dhe më vjen turp! kaq kisha ishalla keni ni mrajmje sa ma të këndshme dhe merrni dashur prej rrethit e familjes Tung.“shkruan ajo.

Leave a Reply