Blogerja e njohur kosovare që po merr vëmendje në rrjete sociale

0
47

Blogerja kosovare, Albina Mavriqi , po vazhdon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale.

Albina që njihet për një stil unik është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku arrin të tërheqë vëmendjen edhe me dukjen e saj.

Bukuroshja, e cila jeton dhe vepron në Prishtine , numëron mbi 45 mijë ndjekës në Instagram.

Albina pëlqehet dhe për dukjen e saj, ndërsa fotot që i publikon marrin shume pëlqime.

Këtë fundjavë, ajo ka pozuar foto duke arritur të tërheqë vëmendjen e fansave që e ndjekin profilin e saj në Instagram. Së fundi ajo është angazhuar edhe nga disa marka të njohura për të reklamuar brendet e tyre.

Leave a Reply