Blero së shpejti publikon këngën në bashkëpunim me të bijën

0
81

Blero dhe Tara po vijnë me bashkëpunim.

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, së shpejti do ta publikoj projektin e tij më të ri muzikor.

Ndryshe nga bashkëpunimet e tjera, ky do të jetë akoma më i veçantë pasi e ka së bashku me vajzën e tij Tarën.

Ashtu si edhe ka premtuar, Blero ka nisur punën dhe së bashku me Tarën janë parë së fundmi në studio.

“Në punë me evlad. Tara dhe Blero së shpejti siç e kemi premtuar”, ka shkruar ai pranë fotos së postuar.

Leave a Reply