Besniku uron Jonida Vokshin për ditëlindje, postimi romantik: Edhe krejt boten me ta jep dhurate prap hupi!

0
84

Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi janë padyshim një nga çiftet më të dashura të showbizit. Në ditën e saj të lindjes Besniku surprizoi patneren me një urim tepër romantik.

Në këtë 35-vjetor, Jonida u përkëdhel nga miqtë e dashamirës por urimin më emocionues ja bëri Besniku. Krahas një fotoje ku Besniku është duke e puthur në ballë aktoret ai shkruan:

“Edhe krejt boten me ta jep dhurate prap hupi, masi ma ke dhuru Emin. Jom dorezu. Gjith je ne avantazh! Lutem qe kur Emi e feston 35 ke me qene e bukur njejt si sot e kena mu dasht hala ma shume se sot! Te dua e Urime”.

Leave a Reply