Bebe Rexhës ia fshin Instagrami këtë postim, tregojnë arsyen

0
57

Bebe Rexha festoi 20 milionë shikime për klipin e saj “Baby, I’m Jealous” me reperen Doja Cat të mërkurën.

Disa ditë më parë, Bebe shpërndau në rrjetin social Instagram një video që e kishte realizuar në TikTok.

Në atë video bëhej fjalë për një video satirike, përmes së cilës ajo shfaqet kinse duke i thënë një mashkulli “ti ta shpif”.

Megjithëse videoja ishte pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat, rrjeti social Instagram ka vendosur ta fshijë atë për shkak të promovimit të gjuhës së urrejtjes.

Këngëtarja e bëri të ditur këtë duke vendosur një emoji çuditës, ku la të kuptohet se u çudit kur një gjë e tillë ndodhi.

Leave a Reply