Bebe Rexha magjepse në festën e ditëlindjes

0
76

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka festuar ditëlindjen e 31-të në një festë luksoze në shtëpinë e saj në Los Anxhelos.

Bebe fillimisht mori pjesë në eventin e madh të ndarjes së çmimeve, MTV Video Music Aëards 2020, ku prezantoi çmimin “Videoja më e mirë muzikore e vitit”, më pas ajo bashkë me miqtë e saj festuan ditën e saj të veçantë.

Nga festa e organizuar për yllin kosovar të muzikës botërore, Bebe ndau fotografi në Instagram ku edhe shihej e veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi dhe flokë të gjata bionde.


“Ditëlindja ime ishte e këndshme. Faleminderit të gjithëve për gjithë dashurinë. Ju dua”, ka

“Ditëlindja ime ishte e këndshme. Faleminderit të gjithëve për gjithë dashurinë. Ju dua”, ka shkruar 31-vjeçarja sipër imazheve të publikuara.

 Ndryshe, Bebe është duke punuar në projektet e reja muzikore.

Leave a Reply