Bebe Rexha befason fansat me foton nga fëmijëria

0
56

Bebe Rexha mesa duket është bërë nostalgjke.

Me anë të fotoje të postuar në ‘Instagram’, është rikthyer 23 vite pas në kohë. Në foton e publikuar këngëtarja është vetëm 8 vjeç. Ajo shihet e veshur me një këmishë të bardhë me mëngë të shkurtra dhe flokët e saj janë në ngjyrë kafe të errët me balluke.

“Thjesht duke u përpjekur t’iu trazoj pak këtë të dielë të dashur. Unë kur isha 8 vjeç,”– shkruan Bebe krahas fotos.

Leave a Reply