Ava Max nuk njihet pas këtij ndryshimi në dukje

0
29

Ava Max bëri ndryshim drastik në dukje.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, njihet për guximin që ka për të bërë eksperimente në dukje, shkruan lajmi.net.

Ajo tash e një kohë ka mbajtur gjysmën e flokëve të shkurtra, kurse gjysmën tjetër shumë të gjata dhe qëndroi bjonde.

Por para pak kohe ajo i ngjyrosi ato me ngjyrë portokalli, teksa së fundi vendosi të bëjë ndryshim drastik, duke i ngjyrosur flokët e zeza.

“Amanda është kthyer”, ka shkruar këngëtarja sipër disa fotografive, teksa pyet fansat se a duhet të qëndrojë me këtë dukje, apo të ndryshojë.

Leave a Reply