Aurora Kajdomçaj, talentja nga Prizreni realizon klipin e ri muzikor (Video)

0
83

Aurora Kajdomçaj, 17-vjeçarja nga Hasi i Prizrenit, që jeton me prindërit në Slloveni, ku edhe po zhvillon talentin e saj në muzikë, sapo ka realizuar edhe këngën e tretë.

Numri i adhuruesve të saj është gjithnjë e më i madh nëpër rrjete sociale dhe në ‘Youtube’, ndërsa projekti i fundit është realizuar në Tiranë. /GazetaePrizrenit.net/

Leave a Reply