Atmosferë verore në ditëlindjen e Kiara Titos, moderatorja organizon një super festë me miqtë më të ngushtë

0
60
Kiara Tito - Moderatore

Mbrëmjen e kaluar Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj në një super festë mes miqsh e njerëzve më të dashur.

Në këto ditë dimri, Kiara ka sjellë verën me ditëlindjen e saj, të cilën gjithë të ftuarit duket se e kanë shijuar shumë. Moderatorja kishte zgjedhur që për ditëlindjen e saj të vishte një fustan të shkurtër me ngjyra e plot shkëlqim, i cili vinte i hapur në pjesën e dekoltesë.

https://streamable.com/e/l99biy

Disa muaj më parë moderatorja u infektua me Covid-19 dhe u detyrua të izolohej në shtëpi. Ajo tregoi se fatmirësisht e kishte kaluar me simptoma të lehta dhe askush nuk e vuri re që ajo ishte infektuar.

Leave a Reply