Atdheu dhe Antonela në momente private, publikohet video

0
123

Protagonistët e emisionit “Për’puthen”, Antonela dhe Atdheu, janë dyshja që bënë rrëmujë të madhe qysh nga takimi i tyre.

Aty u shfaqen mjaft të afërt, teksa nuk munguan edhe reagimet e protagonistëve të tjerë, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, një video e cila po qarkullon në medie shihet Antonela dhe Atdheu në momente mjaft intime.

Kjo video është bërë virale, por Antonelësë dhe Atdheut nuk po i bëhet vonë.

Më poshtë video:

Leave a Reply