Armend Beqiri dhe Merita Burrniku publikojnë këngën “Ajo dorë qe don me dhanë” (VIDEO)

0
134

Këngëtarët e mirënjohur, Armend Beqiri dhe Merita Burrniku, kanë publikuar këngën “Ajo dorë që don me dhanë”, shkruan 04 Online.

Kënga është pritur mirë nga ndjekësit e dy këngëtarëve, e cila bartë një mesazh shumë domethënës.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin Agon Neziri.

Këngës ju ka punuar edhe një videoklip nga “RGB Entertainment”./04 Online

Leave a Reply