Arjola Shehu i përgjigjet fansave, tregon çfarë ka kuptuar nga infektimi me Covid-19

0
99

Moderatoja Arjola Shehu, me anë të një postimi, një javë më parë ka zbluar për publikun se është  infekuar me Covid-19. Ajo shkruante në postim se ditëlindja e saj ishte ndryshe nga të tjerat, pasi e festoi e mbyllur në shtëpi, pa pasur mundësi të dalë dhe të takojë miqtë.

Ndërkohë ditën e sotme, në InstaStoryn e saj ajo ka pulikuar një mesazh ku i është përgjigjur pyetjes së një fansi se çfarë ajo ka kuptuar nga jeta gjatë infektimit me Covid-19. Atjola ka shkruar se ajo që ka kuptuar më shumë është rëndësia e famlijes

Të jem e sinqertë, se sa e shtrenjtë është familja dhe se si të dridhet zemra vetëm kur mendon se diçka mund t’i ndodhë atyre,”-ka thënë ajo.

Postimi i Arjola Shehut

Gjithashtu ajo ka bërë të ditur se është më mirë nga gjendja shëndetësore dhe ditën e hënë do i rikthehet emisionit të saj të mëngjesit.

Leave a Reply