Arian Çani i tha se këndon si serbe – Romina Aliaj i dërgon të fala nga Kosova

0
85

Këngëtarja nga Vlora Romina Aliaj dhe Arian Çani javë më parë kishin një përplasje në emisionin “Zonë e Lirë”. Çani mendon se ajo këndon si serbe.

E ftuar në emisionin “n’Kosovë Shoë” ajo edhe një herë i është përgjigjur atij.

Emisionin e plotë mund ta shihni më poshtë.

Leave a Reply