Argjentina Ramosaj feston përvjetorin e martesës, publikon foto nga takimet e para me bashkëshortin

0
44

Këngëtarja e njohur kosovare, Argjentina Ramosaj, festoi dje përvjetorin e gjashtë të martesës me partnerin e saj Dukagjinin.

Ajo është aktive në rrjetet socilae dhe shpesh ndan foto e video së bashku me partnerin dhe djalin e tyre, herë pas here edhe kujtime të viteve më parë kur ka qenë në fillimet e njohjes dhe lidhjes me Dukagjinin.
1 / 10

Me rastin e përvjetorit, Argjentina ka kujtuar ditën e propozimit romantik  që mori në Tajlandë, ku çifti ka qenë me pushime.

“Urime përvjetori dashuri”,- shkroi ajo krahas fotove të tyre të bëra kolazh.

Dashuria e çiftit është bekuar me një djalë , të cilin e kanë quajtur Noah. Djali i tyre erdhi në jetë po atë vit, ndërkohë aktualisht Argjentina dhe Dukagjini jetojnë bashkë në Prishtinë.

Leave a Reply