Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu i futen repit e ‘djegin’ me freestyle-n e Don Xhonit: Pam pam, vij me t’gjujt

0
83

Moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë shoqe prej vitesh dhe nuk ngurojnë të ndajnë momente nga takimet e tyre me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi në Instastary Arbana ka postuar disa video në shoqërinë e Xhemit të cilat po udhëtojnë me makinë, ndërsa vijojnë të këndojnë.

Moderatoret kanë vendosur freestyle-n e Don Xhonit në makinë teksa dëgjohet që e këndojnë duke e shoqëruar dhe me levizje.

Basta-basta…pam pam vij me t’gjujt,”- dëgjohet në mjetin ku ndodhen dy mikeshat.

Leave a Reply