Arbana nusja më e re e shtëpisë, moderatorja ndan ditët e pushimit me familjarët e Eduardit (FOTO)

0
157

Moderatorja e njohur  Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar, për shkak  të karakterit të saj e jo vetëm.

Tashmë prej kohësh në një  lidhje dashurie me regjizorin e njohur,  Eduard  Grishaj, Arbana e ka pranuar hapur lidhjen e saj me të dhe  sëbashku po përjetojnë  romancën  e tyre pa u fshehur nga njerëzit.

Prej disa ditësh, Arbana dhe Eduardi  kanë udhëtuar drejt veriut  të Italisë, teksa dhe bora ka mbuluar gjithçka e ka bërë më të bukur udhëtimin e tyre.

Sëbashku çifti ka publikuar foto dhe video nga ky vend mjaft piktoresk, ku duket  se  po kalojnë me të vërtetë bubukur.

Ndër fotot që çifti ka publikuar duket se kanë  udhëtuar sëbashku me vëllain e Eduadit, pra dy vëllezërit me partneret e tyre.

E me këtë që pamë, Arbana  ka treguar se tashmë është nusja  e shtëpisë dhe marrëdhënia e saj me Eduartin është  bërë familjare.

Leave a Reply