Anxhela Peristeri “çmend” rrjetin, publikon foton me bikini nga bregdeti: E puthur nga…

0
133

Këngëtarja e mirë njohur shqiptare, Anxhela Peristeri teksa po pushon disa ditë në jug të Shqipërisë, ka ndarë edhe me ndjekësit e saj disa momente nga pushimet në det.

Në fotot që ajo ka publikuar shihet se po i shijon në makismum këto ditë pushimi në detit dhe rrezeve të diellit.

Anxhela ka publikuar një foto ku shfaqet me format perfekte fizike,ku krahas saj ka shkruar: E puthur nga dielli. Komentet krahas fotos se Anxheles

Menjëherë kanë ardhur edhe komentet e ndjekësve poshtë fotos duke e komplimentuar këngëtaren për pamjen e saj.

Leave a Reply