Andi në lidhje jashtë emisionit, reagon Jasmina

0
115

Konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Andi Artani, i cili që një kohë është duke vazhduar takimet me Jasminën dhe kohë më parë është deklaruar që është vetëm për të.

Para disa ditësh, ai ka shpërndarë në rrjetin social “Instagram”, një fotografi ku shihej në prani të një vajze tjetër, e cila nuk ishte pjesë e programit.

Ndjekës të shumtë pyet Jasminen, se si ndihet pas atyre fotografive dhe a është Andi në lidhje me të.

E që ajo nuk hezitoi të përgjigjët dhe duke treguar se si ndihet pas kësaj ngjarje.

Një ndjekës e pyeti, “Po ajo që ishte në foto me Andin ishte thjesht për punë work shkrujte”, e që Jasmina iu përgjigj shkurtimisht duke treguar që gjërat janë ndryshe nga “Instagrami e Realiteti”.

E pyetur se si ndihet dhe a është e lënduar, ajo u përgjigj haptazi:

“Se keni iden”, “E mërzitur dhe e lënduar”.

Leave a Reply