Albrim Llapqeva publikon këngën “Oj nanë s’të harroj”

0
133

Këngëtari nga Prizreni, Albrim Llapqeva ka publikuar këngën e tij të re “Oj nanë s’të harroj”.

Për tekstin e këngës është kujdesur Sami Aliu, për muzikën Emin Aliu. Ndërsa për orkestrimin dhe muzikën vet këngëtari.

Kënga është pritur mirë nga ndjekësit e tij, e cila i kushtohet kurbetqarëve që janë larg nënave të tyre./04 Online

Leave a Reply