Agnesa Vuthaj ndez rrjetin me setin e ri fotografik, shfaqet “topless”

0
83

Ish Miss Kosova dhe Shqipëria, tashmë prej vitesh pjesë e industries së modës, ka shpërndarë setin e ri fotografik, me të cilin ka lënë gojëhapur ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Por ajo që do të ishte qershia mbi tortë janë fotot e fundit të publikuara, ku ajo shfaqet topless.

“Përqafoni veten tuaj”, – ka shkruar ajo në përshkrim.

Vuthaj mban vazhdimisht të përditësuar fansat përmes imazheve dhe vazhdon ende të ruaj sharmin dhe elegancën që e karakterizon.

Leave a Reply