Afrona e mahnit Bleron, ai nuk ndalet duke e puthur para mysafirëve! (FOTO)

0
63

Çifti më i ri i estradës tonë, Blero Muharremi dhe Afrona Dika sapo kanë ndërruar unazat dhe tashmë janë të martuar.

Pas këtij çasti të veçantë në mes çiftit erdhi koha e puthjes mes tyre, moment ky në të cilin Blero tregoi se sa shumë i pëlqen Afrona, shkruan “Zeri.Info”.

Në disa fotografi dhe video të publikuara shihet Blero duke mos i ndalur puthjet ndaj bashkëshortes së tij, e cila po shkëlqen e tëra sonte.

Më poshtë shikoni fotografitë: 

Image
Image

Leave a Reply