A je paranojak apo pishmonli, pyet Kida

0
55

Këngëtarja Kida po e shijon suksesin e dy këngëve të saj që i ka përmbledhur në një video

Për këtë sot ajo ka postuar disa fotografi në Instagram ku ka drejtuar disa pyetje për fansat e saj.

“A je paranojak apo pishman”, ka shkruar ajo në Instagram.

Këngët e Kidës dhe Mozik, “Paranoja” dhe “Pishmon” kanë arritur në mbi shtatë milionë klikime në katër ditë, pas lansimit në youtube nga AVD Digital në Kosovë.

Kida pritet që të jetë edhe më aktive me muzikë këto ditë. /GazetaExpress

Leave a Reply