“3 dashnorë përnjëherë”, Dajana shpërthen pas pyetjeve të ndjekësve: Njerëzit të lidhin e të ndajnë si të duan (FOTO)

0
81

Moderatorja e njohur Dajana Shabani është një personazhet që përflitet më shumë në rrjetet sociale jo vetëm në për shkak të jetës që ajo bën por edhe për lëvizjen e papritur që bëri nga emisioni i mëngjesit tek një tjetër format në ‘Ora Neës’.

Teksa u ka kthyer disa përgjigje pyetjeve të ndjekësve të saj në rrjetet sociale, bie në sy edhe një nga përgjigjet që lidhet me jetën e saj private.

Komentuesi: Je ndarë nga i dashur apo e kam përshtypjen e gabuar?

Dajana Shabani: Ah mi Dajanë, ç’deshe që e postove, dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen, ti dhe 1, të ndajnë e të lidhin si të duan njerëzit.

Përgjigje kjo që ironizon një pjesë të vajzave në shoqërinë shqiptare, si edhe për veten nuk thotë diçka të saktë por lë të kuptohet që me të dashurin që na ka prezantuar vazhdon të jetë akoma.

Leave a Reply