Shorti cakton superpërballje në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

0

Është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Janë caktuar superndeshje:

Ajax – Juventus

Liverpool – Porto

Tottenham – Manchester City

Manchester United – Barcelona

Është hedhur shorti edhe për fazën gjysmëfinale

Fituesi i Tottenham/City – Fituesi i Ajax/Juventus

Fituesi i United/Barcelona– Fituesi i Liverpool/Porto

Ndeshjet e para çerekfinale luhen më 9 dhe 10 prill, ndërsa ato të kthimit më 16 dhe 17 prill.

Nëse nuk ju hapet video, mund ta shikoni duke klikuar KËTU, transmeton Koha.net përcjell 04 Online.

Image