Keni dhembje koke? Ja si ta largoni me lëng limoni dhe kripë

0
90

Dhembjet e kokës, sidomos ato të shkaktuara është migrena, nuk mund t’i besojë kurrë dikush që nuk i ka provuar.

bredhi

Këto dhembje, sipas njerëzve që vuajnë nga migrena, të lënë në gjendje amullie e të pashpresë. Ilaç magjik kundër dhembjeve të forta të kokës apo migrenës nuk ka, megjithatë, ka disa produkte krejt natyrale që ofrojnë lehtësim të menjëhershëm.

Ju duhet një gotë e mbushur tre çerek me ujë, lëngu i një limoni dhe një lugë çaji me kripë (jo të mbushur plotë). Përziejini së bashku dhe pijeni lëngun menjëherë.

Leave a Reply